Jó ítélőképesség, diszkréció és kiemelkedő ügyfélszolgálati képesség szükséges a pozíció betöltéséhez. Emellett képesnek kell lenni kevés irányítás mellett, sok önmotivációval dolgozni.
A Netflix az oldalán tette közzé az álláshirdetést, amelyben az egyik magángépére, egy Super Midsize Jetre keresi az új alkalmazottat, aki juttatásokkal együtt évi bruttó 385 ezer dollárt, vagyis majdnem 141 millió forintot tehet zsebre, ami körülbelül havi 11 millió 745 ezer forintot jelent.
A fizetések ebben a munkakörben körülbelül évi hatvanezer dollártól (körülbelül 22 millió, havi több mint 1 millió 800 ezer forinttól) indulnak, az említett összeg pedig nagyjából a plafon.
A juttatásoknál a cég figyelembe veszi a kiválasztott hátterét, a tapasztalatait és képességeit.
A bázis a kaliforniai San Jose, ahonnan az Egyesült Államok más pontjaira és külföldre is vezetnek majd utak. Az utaskísérő feladatai közé tartozik a pilótafülkében, a kabinban és a galérián található vészhelyzeti berendezések ellenőrzése a felszállás előtt, és képesnek kell lennie akár 13 kilós tárgyak felemelésére is a repülőgépekbe történő bepakolás során.
Az utaskísérők ezeket a dolgokat azonnal észreveszik, amikor az utas beszáll a gépbe, ezek pedig igencsak idegesítik őket.
(Forrás: BBC, képek: Getty Images)
álláshirdetés | állás | stewardess | magánrepülő | utaskísérő | netflix
A kiberbiztonság téged is érint! Mit is jelent valójában?
Így élheted meg az ünnepi hangolódást egy csodás kastély birtokán itt, a szomszédunkban

Az ősz önmagában is tud szép lenni, de a Roadster aktuális számával még szebbé és izgalmasabbá tehetjük. Mit találunk benne? Ellátogatunk Jerevánba, és megmutatjuk, mit érdemes csinálni Örményország fővárosában, és megnézzük közelről Athén jelenleg legizgalmasabb kerületét, Keramiekoszt. Találkozunk a világhírű képzőművésszel, Julie Mehretuval, kifaggatjuk, mit csinál Szabados Ági Debrecenben, megkóstoljuk, mit főzött ki az Arany Kaviár új séfje, motorozunk Erdélyben, jachtozunk az Adrián és egyéb hedonista kalandokban is részt veszünk, de nem soroljuk fel mindet. Ezen kívül elbeszélgetünk a bájos izraeli ékszertervezővel, Tal Adarral, találkozunk Zwack Sándorral, bejárjuk a Sauska tokaji főhadiszállását, és elbeszélgetünk napjaink egyik legnevesebb európai portréfotósával, Rob Hornstrával. A magazin egyéb oldalain a tőlünk megszokott kompromisszummentes színvonalon számolunk be az utazás, a dizájn, a divat és a gasztronómia kifinomult világának történéseiről, és mindarról, amiért az életben rajongani lehet.
Megnézem, mert érdekel!