Egy darab New York történelméből – Manhattan legrégebbi családi háza 8,9 millió dollárért, vagyis nagyjából 3,2 milliárd forintért vált eladóvá.
Az East Village-ben, a St. Marks Place történelmi negyedében található az az 1795-ben épült lakóház, amely Nicholas William Stuyvesant számára készült. A dúsgazdag férfi földbirtokos volt,
ükapja pedig az a Peter Stuyvesant, aki megalapította a Nagy Almát.
A ház annak ellenére, hogy kétszáz éve épült, ma is hihetetlenül impozáns,
köszönhetően vöröstéglás homlokzatának és tágas belső tereinek.
Az ingatlanban öt hálószoba és négy és fél fürdőszoba, egy étkező, egy pazar nappali és egy modern konyha található.
Emellett a tetőtérben helyet kapott egy hatalmas belmagassággal és tetőablakokkal rendelkező művészstúdió is.
Az enteriőrben gyönyörű fa padlók, hatalmas kandallók, klasszikus díszlécek és elegáns kádak dominálnak.
Az ingatlan a város történelmi épületeinek szomszédságában, a legfelkapottabb éttermek közelében található és úgy tudni, a több mint kétszáz éves fennállása alatt ez az első alkalom, hogy bárki számára megvásárolható, hiszen egészen idáig családon belül szállt tulajdonosról tulajdonosra.
(Forrás: RobbReport, fotók: Michael Weinstein)
ingatlan | lakás | luxusingatlan | luxuslakás | manhattan | new york
A kiberbiztonság téged is érint! Mit is jelent valójában?
Így élheted meg az ünnepi hangolódást egy csodás kastély birtokán itt, a szomszédunkban

Az ősz önmagában is tud szép lenni, de a Roadster aktuális számával még szebbé és izgalmasabbá tehetjük. Mit találunk benne? Ellátogatunk Jerevánba, és megmutatjuk, mit érdemes csinálni Örményország fővárosában, és megnézzük közelről Athén jelenleg legizgalmasabb kerületét, Keramiekoszt. Találkozunk a világhírű képzőművésszel, Julie Mehretuval, kifaggatjuk, mit csinál Szabados Ági Debrecenben, megkóstoljuk, mit főzött ki az Arany Kaviár új séfje, motorozunk Erdélyben, jachtozunk az Adrián és egyéb hedonista kalandokban is részt veszünk, de nem soroljuk fel mindet. Ezen kívül elbeszélgetünk a bájos izraeli ékszertervezővel, Tal Adarral, találkozunk Zwack Sándorral, bejárjuk a Sauska tokaji főhadiszállását, és elbeszélgetünk napjaink egyik legnevesebb európai portréfotósával, Rob Hornstrával. A magazin egyéb oldalain a tőlünk megszokott kompromisszummentes színvonalon számolunk be az utazás, a dizájn, a divat és a gasztronómia kifinomult világának történéseiről, és mindarról, amiért az életben rajongani lehet.
Megnézem, mert érdekel!