Az otthonukkal együtt kirakatba teszik a művészetüket is.
Finoman szólva nem az introvetráltak fellegvára, minden más szempontból viszont mesés ez a chicagói otthon, amelyet egy 1920-as években épült ipari épületből alakítottak át. A kétemeletes ház teljes lepusztultságban várta az Irving Parkban, hogy újra élet költözzön belé, ami Carlo Parente építésznek hála pazarul meg is történt.
A házban két művész, Nick Cave (nem, nem az a Nick Cave) és Bob Faust lakik és alkot. Az otthon igazából olyan, mint egy utcai bolt: konkrétan egy kortárs galériába és műhelybe léphetnek a házba látogatók. Az építésszel közösen úgy alakították ki a tereket, hogy az otthon egyszerre lehessen kiállítások, események és workshopok helyszíne, de a hátsó traktusokban azért maradjon meg a lakók privát szférája is.
Az otthonból annyira természetesen árad a művészet, a művészettel karöltve élt élet, hogy már a képek alapján is egészen inspiráló a ház;
valahogy így kell élni, hogy amit szeretünk és szenvedéllyel művelünk, az ennyire harmonikusan öleljen körül minket.
Eklektikus, modern, vibráló és kreatív otthon az eredmény, és habár a művészetben lehet, hogy kissé más az ízlésünk, összességében fantasztikus otthon ez, minden sarkában valamilyen üdítő meglepetéssel.
(Fotók: Michelle Litvin)
építészet | chicago | ház | renoválás | indusztriális | usa
A kiberbiztonság téged is érint! Mit is jelent valójában?
Így élheted meg az ünnepi hangolódást egy csodás kastély birtokán itt, a szomszédunkban

Az ősz önmagában is tud szép lenni, de a Roadster aktuális számával még szebbé és izgalmasabbá tehetjük. Mit találunk benne? Ellátogatunk Jerevánba, és megmutatjuk, mit érdemes csinálni Örményország fővárosában, és megnézzük közelről Athén jelenleg legizgalmasabb kerületét, Keramiekoszt. Találkozunk a világhírű képzőművésszel, Julie Mehretuval, kifaggatjuk, mit csinál Szabados Ági Debrecenben, megkóstoljuk, mit főzött ki az Arany Kaviár új séfje, motorozunk Erdélyben, jachtozunk az Adrián és egyéb hedonista kalandokban is részt veszünk, de nem soroljuk fel mindet. Ezen kívül elbeszélgetünk a bájos izraeli ékszertervezővel, Tal Adarral, találkozunk Zwack Sándorral, bejárjuk a Sauska tokaji főhadiszállását, és elbeszélgetünk napjaink egyik legnevesebb európai portréfotósával, Rob Hornstrával. A magazin egyéb oldalain a tőlünk megszokott kompromisszummentes színvonalon számolunk be az utazás, a dizájn, a divat és a gasztronómia kifinomult világának történéseiről, és mindarról, amiért az életben rajongani lehet.
Megnézem, mert érdekel!